
Новинка
Дитячий двомісний електромобіль Джип на пульті управління та музикою MP3 Bambi M 5019EBLR-10(24V) Зелений
21 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5019EBLR-10(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий двомісний електромобіль Джип на пульті управління та музикою MP3 Bambi M 5019EBLR-10(24V) Зелений
Дитячий електромобіль баггі M 5019 - оснащений світловими та звуковими ефектами, у джипа яскраво світяться фари, а також є магнітола, на ній дитина зможе слухати улюблену музику.
Дитячий електромобіль є потужним і функціональним джипом, який зможе стати відмінним подарунком для дитини, машина базується на великих EVA колесах, що сприяє більш м'якій і комфортній їзді.
Дитячий електромобіль має два види керування, дитина може водити авто самостійно, або його за допомогою пульта керування можуть катати на джипі батьки, ця модель має м'яке шкіряне сидіння, завдяки чому поїздка буде ще більш комфортною.
Характеристики:
- Чотири мотори 4х90W / 24V / RPM10000
- Акумулятор 24V/7AH
- Індикатор заряду батареї
- Шкіряне сидіння
- Відчиняються двері
- М'які колеса EVA
- Час на зарядку 10-12 годин
- Заряджання 24V / 1000mA
- Старт - кнопка, педаль газу
- Плавний старт у звичайному режимі
- Кількість швидкостей: в машині – 2 шт., на пульті – 3 шт.
- Максимальна швидкість – до 7 км/год
- Рух вперед-назад - важіль
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари
- Музика, звук при старті, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, USB-роз'єм, MP3, BLUETOOTH
- Двоточковий ремінь безпеки
- Максимальне навантаження – до 59 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4G BLUETOOTH(STOP BUTTON)
Розміри:
- Довжина: 141 см
- Ширина по дзеркалах/ по колесах: 94 см
- Висота: 82 см
- Вага: 34 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 41 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Передачі | 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 59 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 141 см |
| Ширина | 94 см |
| Висота | 82 см |
| Вага | 34 кг |
| Діаметр передніх коліс | 340 мм |
| Діаметр задніх коліс | 340 мм |
| Відстань від сидіння до педалей | 41 см |
| Ширина по дзеркалах | 94 см |
| Ширина по колесам | 94 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 90 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 21 199 ₴










