
Хит продаж
-9%
Дитячий синтезатор на ніжках зі стільчиком та мікрофоном іграшкове піаніно на 32 клавіші SK-7878
3 529 ₴
3 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SK-7878
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий синтезатор на ніжках зі стільчиком та мікрофоном іграшкове піаніно на 32 клавіші SK-7878
Синтезатор займає трохи місця порівняно з піаніно, тому його дуже зручно використовувати як музичний інструмент для Вашої дитини.
Інструмент створений спеціально для дітей, його кнопки пристосовані для маленьких дитячих ручок. Дуже зручно, що гучність звуку синтезатора регулюється.

Піаніно допоможе дитині легко зіграти улюблену мелодію. Виготовлений із пластику синтезатор має багато кнопочок та клавіш, стільчик. Синтезатор працює від батарейок
Іграшка розвиває у дитини музичний слух, почуття ритму, творчий потенціал.

Характеристики:
- стильний дизайн;
- гарний колір;
- спеціально для маленьких ручок;
- на ніжках;
- зі стільчиком;
- 32 клавіші
- музика, світло
- 8 ритмів
- 8 тонів
- 22 демо
- запис
- регулятор гучності
- від батарейок
- розмір упаковки: 38-65,5-28,5см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Синтезатор |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 655 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 285 мм |
- Ціна: 3 199 ₴






