
Професійна плойка для завивки волосся RAF R.441 Плойка для волосся з керамічним покриттям на 55 ВТ Сіра
399 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 01265/D
Професійна плойка для завивки волосся RAF R.441 Плойка для волосся з керамічним покриттям на 55 ВТ Сіра
Плайка для волосся професійна для завивки волосся RAF R.441 - має класичну форму, яка у поєднанні із сучасним матеріалом покриття пластин та регулювання температури нагрівання дає можливість створення широкого спектру різноманітних зачісок.

Це укладання як із салону в домашніх умовах. Має керамічне покриття, забезпечуючи швидке нагрівання за 30 секунд. Професійна плойка, що створює чудові локони в домашніх умовах за кілька секунд.
Плойка для завивки волосся RAF R.441 є електричним приладом для накрутки волосся, який легко формує локони потрібного розміру і форми. Має температурний режим нагрівання до 232 градусів, це вважається оптимальний режим для збереження здорової структури волосся, краси та доглянутості. Такий плойкою можна працювати з будь-якими типами волосся і результат буде чудовим!

Для створення:
- Горизонтальних локонів
- Природна хвиля
- Об'єму
- Спіральних (вертикальних) локонів
Характеристика:
- Вага, кг: 0.33
- Час нагріву: 30 сек
- Габарити в упаковці (ВхШхГ), см: 36х9х6
- Діаметр насадки: 40 мм
- Діапазон температури нагріву, З: 120-180
- Довжина шнура, см: 180
- Індикація нагріву: LED
- Кількість температурних режимів: 1
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал покриття: кераміка
- Потужність: 55 Вт
- Живлення: Мережа 220В
Комплектація:
- Плойка
- Інструкція
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 40 мм |
| Затискач для фіксації | Так |
| Насадка для спіральної завивки | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 180 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 160 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Затискачі для волосся | Так |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Фіксація пластин | Так |
| Пластини для гофрування | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Вага | 0.33 кг |
- Ціна: 399 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 40 шт.





