
Новинка
Дитяче автокрісло з підголівником та поворот 360 º isofix El Camino EVOLUTION 360 º ME 1045 Royal Dark Gray
6 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1045 Royal Dark Gray
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче автокрісло з підголівником та поворот 360 º isofix El Camino EVOLUTION 360 º ME 1045 Royal Dark Gray Сірий
Автокрісло El Camino ME 1045 - поєднує в собі комфорт, надійність і безпека, дана модель виготовлена з матеріалів високої якості, завдяки цьому прослужить дитині довгий термін.
Дитяче автокрісло El Camino ME 1045 підходить для дітей від народження і до дванадцяти років, автокрісло повертається на 360 градусів, нахил спинки і висоти підголівника можна регулювати під ріст дитини, що гарантує максимально комфортну поїздку.
Автокресло создано с заботой о комфорте и безопасности ребенка, чтобы малыш не сползал с сиденья вы можете пристегнуть его пятиточечным ремешком безопасности, ткань кресла моющаяся, изготовлена из льна и экокожи.
Характеристики :
- Тип: дитяче автокрісло
- Група: 0+I, II, III
- Вага дитини: 0-36 кг
- Для дітей від народження до 12 років
- Регулюється - підголовник мультипозиційний, нахил спинки 3 положення, поворот 360 °
- Спосіб встановлення: проти ходу руху (до 1 року) / по ходу руху
- П'ятиточковий ремінь безпеки
- Тканина: льон та еко-шкіра
- Система кріплення: ISOFIX та Top Tether
- Вага коробки: 9,5 кг
- Вага автокрісла: 8,5 кг
- Розмір коробки: 50 х 55 х 58,5 х 25см
- Розмір автокрісла: ширина – 51 см, висота – 58-77 см, глибина – 34 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Анатомічна подушка | Так |
| Бустер | Ні |
| Вікова група | Від народження до 12-ти місяців |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Кишені для аксесуарів | Так |
| Наявність підлокітників | Так |
| Поворотний механізм | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Підстаканники | Немає |
| Регулювання спинки | По висотою, По куту нахилу |
| Система кріплення | Isofix |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 77 см |
| Глибина сидіння | 34 см |
| Ширина | 51 см |
- Ціна: 6 399 ₴











