
Дитячий двомісний електромобіль Lamborghini Aventador SVJ з відчиненням дверей догори Bambi M 5738AL-11 Сірий
59 649 ₴
54 199 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5738AL-11
Дитячий двомісний електромобіль Lamborghini Aventador SVJ з відчиненням дверей догори Bambi M 5738AL-11 Сірий
Дитячий електромобіль Lamborghini Aventador SVJ з дверима, що відкриваються вгору, і музичними можливостями Bambi M 5738 - це не просто іграшка, а справжнє джерело веселощів і вражень для маленьких автолюбителів.
Дитячий електромобіль Lamborghini Aventador SVJ Bambi M 5738 - стилізована під легендарний Lamborghini Aventador SVJ, вразить дітей своїм стильним дизайном і розкішними деталями, такими як двері, що відкриваються вгору.

Особливості:
- Елегантний дизайн Lamborghini: Маленький автомобіль із зовнішністю справжнього Lamborghini Aventador SVJ.
- Двері, що відкриваються: Підвищений рівень реалізму з дверима, що відкриваються в істинному стилі Lamborghini.
- Музичні можливості: Вбудована музична система для веселих подорожей під музику.
- Безпека та комфорт: Стійка конструкція та комфортне сидіння для безпечних та зручних пригод.
Цей дитячий електромобіль не тільки приносить радість дітям, але й розвиває їхню уяву, надаючи незабутні моменти веселощів та радості.
Характеристики:
Тип: Машина
Розміри товару:
- Довжина: 176 см
- Ширина по дзеркалах/по колесах: 108 см/95 см
- Висота: 63 см
- Вага: 77 кг
- Відстань від сидіння до педалей: мін 36 см, макс 41 см
Допустиме навантаження:
- За вагою: до 100 кг
- За віком: від 6 років
Двигун:
- Кількість/V/RPM: 24V200W
Батарея:
- Кількість/V/AH: 24V14Ah
- Індикатор батареї: +
Зарядка:
- V/mA: 24V/1500mA
- Час на зарядку: 8-12 год
- Індикатор заряду: +
Старт:
- Старт: з тумблера
- Звук при старті: +
- Плавний старт у звичайному режимі: -
Швидкість:
- км/год: 6-13,8 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 2
- Ручка газу: -
- Педаль-гальмо: +
Світло:
- Фари: Передні
- Підсвічування: -
- Кнопка ввімк/вимк світла: +
Звук:
- Музика: MP3+USB, AUX
- Карта пам'яті: -
- Сигнал: на панелі
- BLUETOOTH: +
Управління:
- Пульт управління: -
- App (додаток): -
- Рух вперед/назад: тумблер
Сидіння:
- Кількість місць: 2
- Ремені безпеки: 2-х точкові
- Матеріал: екокожа
- Ширина сідлового місця: 2*34 см
Колеса:
- Матеріал: гумові, надувні
- Розмір передніх коліс/дисків: 32 см/24,5 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 32 см/24,5 см
- Простий монтаж: -
Корпус:
- Матеріал: Пластик
- Криша: -
Амортизатори:
- Передні: -
- Задні: -
Додаткові функції:
- Дверцята відкр.: вверх
- Демо-режим: -
- Батьківська ручка: -
- Дод. Колесики: -
- Кондиціонер: -
- Килимок: -
- Причіп: -
- Дод.елементи: Стоп-сигнали ззаду, сидіння регулюються по глибині, ручник, дискові гальма, USB флеш-накопичувач з музикою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 13.8 км/год |
| Передачі | 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Регулятор гучності, Регульоване сидіння, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Lamborghini |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кліренс | 8.5 см |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 176 см |
| Ширина | 93 см |
| Висота | 63 см |
| Вага | 77 кг |
| Діаметр передніх коліс | 320 мм |
| Діаметр задніх коліс | 320 мм |
| Ширина сидіння | 34 см |
| Ширина по дзеркалах | 108 см |
| Ширина по колесам | 95 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 200 Вт |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Lamborghini |
- Ціна: 54 199 ₴











