
Дитячий акумуляторний баггі Police на двох з пультом керування та MP3 Bambi M 5743EBLR-5(24V) Зелений
21 509 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5743EBLR-5(24V)
Дитячий акумуляторний баггі Police на двох з пультом керування та MP3 Bambi M 5743EBLR-5(24V) Зелений
Дитячий акумуляторний баггі Police для двох від Bambi M 5743 - це захоплюючий спосіб для вашого маляти погрузитися в світ пригод. Цей великий електромобіль поліції обладнаний шкіряним сидінням, гумовими шинами, справжніми дверима і потужним акумулятором на 24 В 7 Аг, забезпечуючи довгі години задоволення від водіння.
Дитячий баггі Bambi M 5743 - оснащений ножовою педаллю для руху, важелем перемикання передач, і навіть батьки можуть керувати ним за допомогою пульта.

Дозвольте своєму малюкові насолоджуватися пригодами в цьому стильному та потужному дитячому баггі Police від Bambi M 5743.
Характеристики:
Бренд: Bambi Racer.
Тип: джип.
Розміри товару:
- Довжина: 133 см.
- Ширина по дзеркалах/по колесах: 92 см.
- Висота: 77 см.
- Вага: 35,5 кг.
- Відстань від сидіння до педалей: 30 см.
Допустиме навантаження:
- За вагою: до 60 кг.
- За віком: 3-8 років.
Мотор:
- Кількість/Вольт/Оберти в хвилину: 4*45W/RPM13500.
Батарея: - Кількість/Вольт/Ампер-години: 24V7AH.
- Індикатор батареї: +.
Зарядка:
- Вольт/міліампер: 24V/1000mA.
- Час зарядки: 8-12 годин.
- Індикатор зарядки: +.
Старт:
- Старт: з кнопки.
- Звук при старті: +.
Швидкість:
- Кілометри за годину: 3-8 км/год.
- Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 2/3.
- Ручка газу: -.
- Педаль-гальма: -.
Світло:
- Фари: передні/задні.
- Підсвітка: стробоскоп.
- Кнопка ввімкнення/вимкнення світла: +.
Звук:
- Музика: MP3+USB, AUX, SD.
- Карта пам'яті: +.
- Сигнал: на кермі.
- BLUETOOTH: +.
Управління:
- Пульт управління: 2,4G (кнопка СТОП).
- Додаток (App): -.
- Рух вперед/назад: кнопка.
Сидіння:
- Кількість місць: 2.
- Ремені безпеки: 2-х точкові.
- Матеріал: екокожа.
- Ширина сидіння: 51 см.
Колеса:
- Матеріал: EVA.
- Розмір передніх коліс/дисків: 37 см / 23 см.
- Розмір задніх коліс/дисків: 37 см / 23 см.
- Простий монтаж: +.
Корпус:
- Матеріал: пластик.
- Кришка: -.
Амортизатори: - Передні: -.
- Задні: +.
Додаткові функції:
- Двері відкриваються в боки.
- Демо-режим: -.
- Батьківська ручка: -.
- Додаткові колесики: -.
- Кондиціонер: -.
- Килимок: -.
- Причіп: -.
- Додаткові елементи: відкривається багажник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Баггі |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 133 см |
| Ширина | 92 см |
| Висота | 77 см |
| Вага | 35.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 370 мм |
| Діаметр задніх коліс | 370 мм |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 30 см |
| Ширина по дзеркалах | 92 см |
| Ширина по колесам | 92 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 45 хв |
| Час зарядки | 12 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 21 509 ₴











