
Новинка
Гамак підвісний з планкою 210х150 см Помаранчевий Гавайський гамак Класичний тканий гамак
599 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3988/GR
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гамак підвісний з планкою 210х150 см Помаранчевий Гавайський гамак Класичний тканий гамак
Класичний тканинний гамак 210х150 см - простий і надійний варіант розслабитися. Потрібно лише знайти два дерева, що недалеко стоять один від одного, повісити гамак, зайняти горизонтальне положення і відчути абсолютну надійність і невагомість.
Він дуже просто встановлюється в місцях, де є дерева або інші місця для кріплення, і дозволяє розміститися вище землі, де Вас не будуть діставати комахи, що повзають по землі, і різні плазуни.

Переваги:
- відмінно підходить для відпочинку на дачі, біля річки, на природі, на морі;
- незамінна річ для любителів подорожей;
- дозволяє розміститися вище землі - захист від комах, плазунів;
- може використовуватися як килимок для пікніка;
- стильний класичний дизайн із стропами;
- виконаний з бавовни - тканина, що дихає, не дозволить спітніти і приємна до тіла;
- добре прошитий у зонах навантаження;
- матеріал міцний, здатний витримувати навантаження до 250 кг;
- тканина не линяє, під час виготовлення використовуються натуральні фарби;
- дуже просто встановлюється між деревами або до інших місць, де його можна прикріпити;
- наявність сумки для зберігання та зручного транспортування;
- гамак має привабливе забарвлення у вигляді веселки.

Характеристики:
- Вигляд: гамак;
- Тип: підвісний;
- Використання: для дачі, подорожей;
- Розмір: 210X150 см
- Довжина тканини: 210 см
- Ширина тканини: 150 см.
- Навантаження: 250 кг
- Матеріал: бавовна
Комплектація:
- Гамак
- Мотузки
- Сумка
| Основні | |
|---|---|
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 2100 мм |
| Ширина ложа | 1500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Матрац | Ні |
- Ціна: 599 ₴











