
Дитячий одномісний електромобіль на пульті Lexus з музикою та світлом Bambi M 4824EBLR-1 Білий
5 849 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4824EBLR-1
Дитячий одномісний електромобіль на пульті Lexus з музикою та світлом Bambi M 4824EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль M 4824 Lexus, шкіряне сидіння – своїм дизайном схожий на справжній автомобіль Lexus, у іграшки світяться фари, а також є музика, все це робить катання на такому авто дуже цікавим, дана модель – це відмінний вибір для тих, хто цінує високу якість, надійність та комфорт.
Дитячий електромобіль M 4824 - підійде і для малюків, у комплекті є пульт, використовуючи його батьки можуть керувати авто дистанційно, ця модель має реалістичне ручне управління, яке здійснюється за допомогою керма та педалі газу, гальма спрацьовують відразу після відпускання педалі, що робить їзду безпечнішою.
Дитячий електромобіль M 4824 - має зручне м'яке сидіння зі спинкою та ременем безпеки, колеса у іграшки зроблені з якісного EVA завдяки чому їзда буде ще комфортнішою.
.

Технічні характеристики:
Бренд: Bambi Racer
Тип: Автомобіль
Розміри товару:
- Довжина: 95 см
- Ширина по дзеркалах/по колесах: 64 см / 55 см
- Висота: 45 см
- Вага: 12,04 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 25 см
Допустиме навантаження:
- За вагою: до 30 кг
- За віком: 3-6 років
Двигун:
- Кількість / V / RPM: 4 шт / 12V / RPM15000
Акумулятор:
- Кількість / V / AH: 12V7AH
- Індикатор акумулятора: +
Зарядка:
- V / mA: 12V / 1000mA
- Час на заряджання: 8-10 годин
- Індикатор заряджання: +
Запуск:
- Запуск: за допомогою кнопки
- Звук при запуску: +
- Плавний старт у звичайному режимі: +
Швидкість:
- км/год: до 6 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 1/3
- Ручка газу: -
- Педаль-гальмо: -
Світло:
- Фари: передні + задні
- Підсвітка: немає
- Кнопка ввімк/вимк світла: -
Звук:
- Музика: MP3 + USB
- Картка пам'яті: -
- Сигнал: на кермі
- BLUETOOTH: -
Управління:
- Пульт управління: 2,4G (кнопка STOP)
- App (додаток): +
- Рух вперед/назад: кнопка
Сидіння:
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: 2-х точкові
- Матеріал: еко-шкіра
- Ширина сидіння: 34 см
Колеса:
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс/дисків: 23 см / 17 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 23 см / 17 см
- Простий монтаж: -
Корпус:
- Матеріал: Пластик
- Дах: -
Амортизатори:
- Передні: +
- Задні: +
Додаткові функції:
- Двері відчиняються в боки
- Демо-режим: +
- Батьківська ручка: -
- Додаткові колесики: -
- Кондиціонер: -
- Килимок: -
- Причіп: -
- Додаткові елементи: -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Передачі | 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Lexus |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 64 см |
| Висота | 45 см |
| Вага | 12.04 кг |
| Діаметр передніх коліс | 230 мм |
| Діаметр задніх коліс | 230 мм |
| Ширина передніх коліс | 170 мм |
| Ширина задніх коліс | 170 мм |
| Ширина сидіння | 34 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 25 см |
| Ширина по дзеркалах | 64 см |
| Ширина по колесам | 55 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 5 849 ₴



