
Дитяча каталка-толокар 2 в 1 у вигляді квадроцикла зі страхувальним бампером Bambi M 4803EL-3 Червоний
3 519 ₴
3 199 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4803EL-3
Дитяча каталка-толокар 2 в 1 у вигляді квадроцикла зі страхувальним бампером Bambi M 4803EL-3 Червоний
Дитячий електромобіль каталка-толокар Bambi M 4803 , 2 в 1 - має страхувальний бампер, який убереже дитину від падіння, в задній частині розташована спинка та батьківська ручка, що дозволить катати на толокарі малюків , ця модель має просте управління, електромобіль рухається педаллю газу, а якщо акумулятор сяде, то дитина зможе кататися відштовхуючись ногами від дороги.
Дитяча каталка-толокар M 4803 має відмінні світлові та звукові ефекти, які допоможуть ще більше підняти настрій малюку та зроблять прогулянку максимально цікавою.
Дитячий толокар має стильний дизайн, створений у вигляді квадроцикла, дана модель поєднує в собі функції толокара та електромобіля, встановлений потужний мотор та якісний акумулятор великої ємності.
Характеристики:
РОЗМІРИ МОБІЛЯ
- Довжина (з ручкою для батьків) 74 см / 84 см
- Ширина 44 см
- Висота до керма 49 см
- Висота до спинки 58 см
- Висота до ручки для батьків 90 см
- Висота від підлоги до сидіння 33 см
- Висота від підставки для ніг до сидіння 18 см
МОТОР
- Кількість/Вольт/Оберти в хвилину 1 шт / 6V / (не вказано об/хв)
БАТАРЕЯ
- Вольт/Ампер-година 6V / 4AH
- Кількість батарей 1
- Час зарядки 8 годин
- Зарядний пристрій 6V / 500mA
ДОПУСТИМЕ НАВАНТАЖЕННЯ
- За вагою до 23 кг
- За віком 3-6 років
СТАРТ
- Запуск Тумблер
- Педаль +
- Звук при старті +
ШВИДКІСТЬ
- Км/год 3 км/год
РУХ ВПЕРЕД/НАЗАД
- Тумблер +
СВІТЛО
- Передні фари +
ЗВУК
- Регулювання гучності +
- Музика +
- Сигнал на кермі +
ДОДАТКОВІ КНОПКИ НА ПАНЕЛІ
- MP3 +
- USB +
- Bluetooth +
- Індикатор батареї +
СИДІННЯ
- Кількість місць 1/2
- Матеріал Пластик
КОЛІСА
- Матеріал Пластик
- Розмір колеса/диска 21 см / 13 см
КОРПУС
- Звичайний +
КОРОБКА
- Кількість в коробці 5
- Колір коробки Коричневий
КОРОБКА (МАСА БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР)
- 7,2 кг / 6,2 кг / 68-35-35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Ручка для батьків, Мелодії, Звукові ефекти |
| Довжина | 74 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 58 см |
| Вага | 6.2 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 199 ₴


