
Дитячий електромобіль Джип зі шкіряним сидінням і двома моторами Bambi M 5073EBLR-3 Червоний
10 899 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5073EBLR-3
Дитячий електромобіль Джип зі шкіряним сидінням і двома моторами Bambi M 5073EBLR-3 Червоний
Дитячий електромобіль Джип Bambi M 5073 - має м'яке шкіряне сидіння зі спинкою, малюка ви можете пристебнути до сидіння за допомогою ремінця безпеки, користувачів-початківців можна катати за допомогою пульта управління, а старші дітки зможуть водити джип самостійно.
Дитячий електромобіль M 5073 забезпечений відмінними світловими та звуковими ефектами, у джипа світяться фари, а також є функціональна магнітола, на якій дитина зможе слухати музику.
Дитячий Джип Bambi M 5073 створений у стилі справжнього джипа, іграшка обладнана великими EVA колесами, що дозволяє з комфортом їздити навіть бездоріжжям, дана модель поєднує в собі гарний дизайн, надійність і комфорт.
Характеристики:
Тип: Джип
Розміри товару:
- Довжина: 116 см
- Ширина (зеркала/колеса): 69 см / 73 см
- Висота: 72 см
- Вага: 18,5 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 25 см
Допустима навантаженість:
- За вагою: до 30 кг
- За віком: 3-8 років
Мотор:
- Кількість / V / RPM: 2 * 25 Вт / RPM15000
Батарея:
- Кількість / V / AH: 12V 10AH
- Індикатор рівня заряду: +
Зарядка:
- V / mA: 12V / 1000mA
- Час зарядки: 8-10 годин
- Індикатор зарядки: +
Запуск:
- Запуск: кнопка
- Звук при запуску: +
- Плавний запуск у звичайному режимі: -
Швидкість:
- Км/год: 3-6 км/год
- Кількість швидкостей на панелі / на пульті: 1/3
- Ручка газу: -
- Педаль-гальмо: -
Світло:
- Фари: передні
- Підсвітка: стробоскоп
- Кнопка ввімкнення/вимкнення світла: +
Звук:
- Музика: MP3 + USB
- Карта пам'яті: +
- Сигнал на кермі: +
- BLUETOOTH: +
Управління:
- Пульт управління: 2,4G (КНОПКА СТОП)
- Додаток (застосунок): -
- Рух вперед/назад: кнопка
Сидіння:
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: 2-х точкові
- Матеріал: екокожа
- Ширина сидіння: 36 см
Колеса:
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс / дисків: 33 см / 22 см
- Розмір задніх коліс / дисків: 33 см / 22 см
- Простий монтаж: -
Корпус:
- Матеріал: пластик
- Криша: -
Амортизатори:
- Передні: -
- Задні: +
Додаткові функції:
- Двері, що відкриваються в сторони
- Демонстраційний режим: +
- Батьківська ручка: -
- Додаткові колеси: -
- Кондиціонер: -
- Килимок: -
- Причіп: -
- Додаткові елементи: При тривалому натисканні кнопки "Світло" переключається режим відтворення (MP3, BLUETOOTH або USB).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 116 см |
| Ширина | 69 см |
| Висота | 72 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 330 мм |
| Діаметр задніх коліс | 330 мм |
| Ширина сидіння | 36 см |
| Ширина по дзеркалах | 69 см |
| Ширина по колесам | 73 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 10 899 ₴









