
Хит продаж
Двоколісний дитячий трюковий самокат на 110 мм колесах та гальмом iTrike SR2-067-4-OR Помаранчевий
2 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SR2-067-4-OR
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний дитячий трюковий самокат на 110 мм колесах та гальмом iTrike SR2-067-4-OR Помаранчевий
Дитячий трюковий самокат iTrike SR2-067-4 - має широку підніжку, яка прикрашена стильним та оригінальним малюнком, самокат має просте та зручне керування, для їзди на ньому дитині потрібно стати на підніжку та відштовхуватися ногою від дороги .
Дитячий трюковий самокат iTrike SR2-067-4 є гарним, якісним і зручним самокатом, їзда на якому гарантує дитині відмінний настрій, дана модель виконана з матеріалів високої якості, що гарантує виробу довгий термін служби.

Дитячий трюковий самокат iTrike SR2-067-4 підходить для виконання різних трюків і розворотів, що робить катання на самокаті ще цікавішим, ця модель має міцне сталеве кермо з ковзними ручками для максимально зручного хвату.
Загальні характеристики:
- Вікова група: від 6 років
- Тип: Самокат трюковий
Виробник:
- Бренд: iTrike
- Країна виробник: Китай
Конструкція:
- Максимальна висота, см: 83
- Максимальне навантаження, кг: 100
- Матеріал: алюміній+сталь
- Розмір платформи, див: 32х10,5
- Гальмо: ножний (задній)
Колеса:
- Діаметр задніх коліс, см: 110
- Діаметр передніх коліс, см: 110
- Кількість коліс, шт.: 2
- Матеріал коліс: поліуретан
- HIC система
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 83 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
- Ціна: 2 499 ₴




