
Дитячий самокат-беговел 5 в 1 з LED-підсвічуванням коліс та батьківською ручкою Maxi iTrike JR3-026-R Червоний
1 219 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JR3-026-R
Дитячий самокат-беговел 5 в 1 з LED-підсвічуванням коліс та батьківською ручкою Maxi iTrike JR3-026-R Червоний
Дитячий самокат 5 в 1 iTrike MAXI JR3-026-G - являє собою стильну, зручну та функціональну модель, яка здатна трансформуватися у міру дорослішання малюка та може виконувати функції дитячої каталки, самоката та беговела.
Дитячий самокат 5 в 1 iTrike MAXI JR3-026-G виготовлений з якісних та надійних матеріалів, гарну стійкість забезпечують три колеса з ПВХ, дана модель обладнана сидінням зі спинкою, що знімається, батьки зможуть катати малюка за допомогою батьківської ручки.

Дитячий самокат 5 в 1 iTrike MAXI JR3-026-G зможе забезпечити дитині веселе та цікаве проведення часу, висота керма в цій моделі може регулюватися під зростання дитини, такий самокат стане чудовим подарунком для вашого малюка.
Характеристики:
- Функції: самоката, беговела та каталки
- 5 в 1: ця модель розрахована на 5 вікових груп
- Колеса – 3 шт.
- Матеріал коліс - ПВХ
- Діаметр передніх коліс – 12 см
- Діаметр заднього колеса – 9,5 см
- Батьківська ручка (знімна)
- Висота керма регулюється під зростання дитини
- Сидіння зі спинкою (знімне)
- Матеріал: сталь, пластмаса
Самокат — засіб пересування, що рухається шляхом відштовхування ногою від землі в положенні стоячи. Самокат використовується не тільки як персональний транспорт, але і для проведення дозвілля, заняття спортом та фізкультурою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 219 ₴








