
Дитячий електромобіль Джип Toyota Land Cruiser на потужному моторі з MP3 музикою Bambi M 5101EBLR-3 Червоний
7 719 ₴
6 999 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5101EBLR-3
Дитячий електромобіль Джип Toyota Land Cruiser на потужному моторі з MP3 музикою Bambi M 5101EBLR-3 Червоний
Дитячий електромобіль Bambi M 5101 Toyota Land Cruiser - відрізняються комфортом та функціональністю, передні фари електромобіля світяться, що дозволяє кататися навіть у темну пору доби. Функціональна магнітола дає можливість слухати улюблену музику або казки, роблячи кожну подорож ще більш захоплюючою.
Дитячий електромобіль Bambi M 5101 - має просте ручне управління, для водіїв-початківців передбачений пульт управління, за допомогою якого батьки можуть контролювати рух електромобіля. Це забезпечує додаткову безпеку та впевненість у тому, що дитина не опиниться у небезпечній ситуації. Батьки можуть катати малюків, керуючи електромобілем дистанційно, що особливо корисно на перших етапах освоєння транспорту.

Дитячий електромобіль Bambi M 5101 - це поєднання стилю, комфорту та функціональності, яке сподобається як дітям, так і їхнім батькам. Під капотом біля позашляховика знаходиться багажник, куди можна скласти іграшки, закуски та інші необхідні речі для прогулянок.
Характеристики:
- Тип: Машина
Розміри товару:
- Довжина: 109 см
- Ширина (по дзеркалах/по колесах): 65 см/53,5 см
- Висота: 57 см
- Вага: 12,3 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 28 см
Допустимість навантаження:
- По вазі: до 30 кг
- По віку: 3-8 років
Мотор:
- Кількість/Потужність/Оберти: 2*40/16000 об/хв
Батарея:
- Кількість/Напруга/Ємність: 12V7Ah
- Індикатор батареї: Є
Зарядка:
- Напруга/Сила струму: 12V/1000mA
- Час на зарядку: 8-12 годин
- Індикатор зарядки: Є
Старт:
- Старт: З кнопки
- Звук при старті: Є
- Плавний старт у звичайному режимі: Немає
Швидкість:
- Діапазон швидкості: 1-3 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 2/3
- Ручка газу: Немає
- Педаль-гальмо: Немає
Світло:
- Фари: Передні
- Підсвічування: Немає
- Кнопка ввімк/вимк світла: Є
Звук:
- Музика: MP3+USB, FM
- Карта пам'яті: Немає
- Сигнал: На кермі
- Bluetooth: Є
Управління:
- Пульт управління: Є
- Додаток: Немає
- Рух вперед/назад: Важіль
Сидіння:
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: 2-точкові
- Матеріал: Екошкіра
- Ширина посадкового місця: 33 см
Колеса:
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс/дисків: 21,5 см/17 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 21,5 см/17 см
- Простий монтаж: Є
Корпус:
- Матеріал: Пластик
- Дах: Немає
Амортизатори:
- Передні: Є
- Задні: Є
Додаткові функції:
- Двері відкриваються в сторони
- Демо-режим: Немає
- Ручка для батьків: Немає
- Додаткові коліщата: Є
- Кондиціонер: Немає
- Килимок: Немає
- Причіп: Немає
- Додаткові елементи: Багажник під капотом, відкривається з кнопки (емблема марки), багажник має поверхню під Lego
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Toyota |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 57 см |
| Вага | 12.3 кг |
| Діаметр передніх коліс | 215 мм |
| Діаметр задніх коліс | 215 мм |
| Ширина сидіння | 33 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 28 см |
| Ширина по дзеркалах | 65 см |
| Ширина по колесам | 53.5 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 40 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки | 12 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Toyota |
- Ціна: 6 999 ₴











