Дякуємо за конструктор, дитині сподобався і це головне. Трохи магніти не міцно тримають і конструкція ламається. Та це не заважає гратися за таку ціну 👍
Юлія Б.
Отлично
виталик к.
Отлично
Светлана Ч.
Отлично
Прекрасна іграшка для різдвяного сувеніру діткам, екологічна, мобільна, якісна та цікава. Робота продавця на вищому рівні. Дякую!
Покупатель
Отлично
Замовляла дитині на день народження замовлення прийшло,дитина задоволена. Дякую Вам за працю.
Дякуємо за конструктор, дитині сподобався і це головне.
Трохи магніти не міцно тримають і конструкція ламається. Та це не заважає гратися за таку ціну 👍
Прекрасна іграшка для різдвяного сувеніру діткам, екологічна, мобільна, якісна та цікава. Робота продавця на вищому рівні. Дякую!
Замовляла дитині на день народження замовлення прийшло,дитина задоволена. Дякую Вам за працю.