Прийшло швидше ніж за планом, дякую продавцеві. Молодці. Після щамовлення одразу подзвонили, запропонували інші вкусняшки акційні(але їх в мене і так багато тому і не замовив). В загалі чудовий магазин. А ось hugo обходьте стороною, дуять людей під впливом подарунок але заплати трошки дорожче.
Ірина М.
Хорошо
Товар був у наявності, але відправили не швидко, коментарі не дуже приємні про магазин, тому дзвонила коли пройшло три дні, але на телефоні дзвінки не відповідали, і не передзвонили
Виктор П.
Отлично
лампа гавно
Тетяна Т.
Отлично
Добрый вечер! Заказ вернула по той причине, что заказывала бутылки с дозатором на 0,5л, а пришли на 0,2. Это единственная причина, почему не забрала. Во всем остальном претензий нет. Быстро качественно
Тамара к.
Хорошо
Добрый день, получила продукт без гарантии и инструкции к нему
Наталя Д.
Отлично
Олександр Ж.
Отлично
Павло К.
Отлично
Валентин К.
Отлично
Само изделие никуда не годное как акумулятор,не может в600 граммах быть такой ток.
Прийшло швидше ніж за планом, дякую продавцеві. Молодці.
Після щамовлення одразу подзвонили, запропонували інші вкусняшки акційні(але їх в мене і так багато тому і не замовив).
В загалі чудовий магазин.
А ось hugo обходьте стороною, дуять людей під впливом подарунок але заплати трошки дорожче.
Товар був у наявності, але відправили не швидко, коментарі не дуже приємні про магазин, тому дзвонила коли пройшло три дні, але на телефоні дзвінки не відповідали, і не передзвонили
лампа гавно
Добрый вечер! Заказ вернула по той причине, что заказывала бутылки с дозатором на 0,5л, а пришли на 0,2. Это единственная причина, почему не забрала. Во всем остальном претензий нет. Быстро качественно
Добрый день, получила продукт без гарантии и инструкции к нему
Само изделие никуда не годное как акумулятор,не может в600 граммах быть такой ток.