Отзывы о компании KanctovarВіра О.Отлично 03.12.2025Мар'яна К.Отлично 03.12.2025Алла В.Отлично 03.12.2025Машинка супер просто чудова.Рекомендую.Лилия К.Отлично 03.12.2025Оля А.Отлично 03.12.2025Олександра К.Хорошо 02.12.2025машинка нормальна тільки на фотографіях більша виглядає ніж в живу моя доця має 3.5 рочки на неї замалий і світловідбивачі недодали а я оплатилаНазар М.Отлично 01.12.2025Олена Г.Отлично 01.12.2025Віталік Д.Отлично 30.11.2025Андрей М.Отлично 30.11.2025Супер
Машинка супер просто чудова.Рекомендую.
машинка нормальна тільки на фотографіях більша виглядає ніж в живу моя доця має 3.5 рочки на неї замалий і світловідбивачі недодали а я оплатила
Супер