Дякую , купила чоловіку на подарунок дуже сподобався. Все було в наявності.
Оксана Ф.
Отлично
Олена К.
Отлично
Сергей М.
Отлично
Александр Т.
Отлично
Зашебись
Леся К.
Хорошо
На жаль, іграшка неякісна. Хутро павука осипається, лампочка на панцирі якась поцапарана, болтик для батарейок відкрутити не вдалось. Мав бути подарунок, а вийшов зайвий стрес
Дякую , купила чоловіку на подарунок дуже сподобався.
Все було в наявності.
Зашебись
На жаль, іграшка неякісна. Хутро павука осипається, лампочка на панцирі якась поцапарана, болтик для батарейок відкрутити не вдалось. Мав бути подарунок, а вийшов зайвий стрес
Все добре,вчасно,в захваті від обслуговування