Товар отримала,але осталася незадоволена,сходинки не кріпкі, стаєш і боїшся що вони тріснуть. Легка,компактна але ненадійна, доставили бистро, дякую за доставку,а за сходинку - ні.
Марія К.
Хорошо
Зінаїда П.
Отлично
Передзвонили швидко, проконсультували , відправили наступного дня. Все працює. Дякую).
Товар отримала,але осталася незадоволена,сходинки не кріпкі, стаєш і боїшся що вони тріснуть. Легка,компактна але ненадійна, доставили бистро, дякую за доставку,а за сходинку - ні.
Передзвонили швидко, проконсультували , відправили наступного дня. Все працює. Дякую).