Отзывы о компании Kanctovarиван т.Отлично 28.03.2025Кравцов В.Отлично 25.03.2025ДобреЮрий Е.Хорошо 25.03.2025Замовляв дзеркало з LED підсвіткою . До продавця нарекань немає , рекомендую . Сам вироб на вигляд якісний . Як він у роботі та надійність покаже час .Наталя Л.Отлично 20.03.2025Миска сподобалась👍Олена Я.Отлично 20.03.2025Роман Т.Отлично 17.03.2025Рекомендую!Віталій Р.Отлично 17.03.2025Сергій К.Хорошо 16.03.2025Товар прийшов не той що на фотографіїСергій Г.Хорошо 16.03.2025Тамара П.Отлично 15.03.2025
Добре
Замовляв дзеркало з LED підсвіткою . До продавця нарекань немає , рекомендую . Сам вироб на вигляд якісний . Як він у роботі та надійність покаже час .
Миска сподобалась👍
Рекомендую!
Товар прийшов не той що на фотографії