
Топ продаж
Подушка ортопедична MEMORY PILLOW 4994-1
499 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 110957/KL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка Memory Pillow – це постійна турбота про Ваше здоров'я та комфорт під час відпочинку. Основний секрет цього продукту - унікальна високоеластична піна "з пам'яттю". А два різні рівні підтримки шиї дозволять Вам вибрати найбільш оптимальне для вас становище.
- Розмір 29х50х9 см
- Вага 0,45 кг
| Розміри подушки | |
|---|---|
| Вага | 450 г |
| Висота подушки | 9 см |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 59 см |
| Основні | |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
- Ціна: 499 ₴


