
Перетворювач напруги 2600W з Чистою синусоїдою ERYUAN MX-2600 12V-220V
3 849 ₴
3 149 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15375/MG
Перетворювач напруги ERYUAN MX-2600 - з 12 В постійного струму на 220 В змінної напруги (форма вихідного сигналу-правильна синусоїда) призначена для електроживлення побутових приладів, як-от газовий котел опалення, насос, холодильник, освітлювальні прилади, а також для заряджання та роботи: ноутбуків, відеокамер, телефонів, всілякий аудіо- та відеотехніки та інших електроприладів зі споживаною потужністю до 2600 Ватів.
Під час вибору перетворювача напруги треба приділити увагу потужності приладу, який буде використовуватися, тому що перетворювач напруги розрахований на певне навантаження і в разі нестачі потужності просто не працюватиме або прийде в непридатність. І треба дотримуватися послідовності під'єднання приладів: спочатку під'єднується до роз'єму прикурювача або до клем акумулятора (залежно від комплектації) перетворювач напруги, потім у гніздо перетворювача під'єднується споживач (в вимкненому стані) і, тільки потім, вмикається перетворювача, а потім і сам споживач.
Технічні характеристики ERYUAN MX-2200:
- Максимальна потужність: 2600 Вт
- Номінальна потужність: 1300 ВТ
- Вихідна напруга — 220 ± 5% Вольт (правильна синусоїда), частота 50 Гц
- Напруга зовнішньої акумуляторної батареї — 12 вольтів (не входить до комплекту
- поставки)
- Мікропроцесорне керування
- ККД — 85-90%
- Світлодіодний індикатор режиму роботи — перетворення
- Вольтметр
- Вентилятор примусового охолодження
- Попередження про розряд акумуляторної батареї — 10.4-11.0 Вольт (звуковий
- сигнал)
- Захист від розряду акумуляторної батареї — 9.7-10.3 Вольт (вимкнення)
- Захист від короткого замикання — запобіжник
- Під'єднання навантаження — одна розетка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| ККД, не менше | 90 % |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2600 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
- Ціна: 3 149 ₴



