
Новинка
Бензиновий інверторний генератор Senjun 4500 4 кВт однофазний 220 V, 50 Hz, 3500 W
30 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4500
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий інверторний генератор Senjun 4500 , однофазний 220 V, 50 Hz, 4500 W
Технічні характеристики:
- Потужність: 3,5 кВт
- Максимальна потужність: 4,0 кВт
- Номінальний струм: 12.2 А
- Номінальна напруга: 220 В
- Об'єм бака: паливо – 6 л, олія – 0.45 л.
- Вихід прямого потоку: 12V/8.3 А
- Тип палива: 95 бензин
- Споживання: 0.5 л/год
- Захист від перевантаження: так
- Захист від низького рівня масла: так
- USB: так
- Модель двигуна: 152F
- Спосіб запуску: ручний (ручна витяжка)
- Тип: чиста синусоїда
- Вага: 40 кг
- Розмір: 54 х 31 х 50,5 см
ГЕНЕРАТОРИ ВІДПРАВЛЯЄМО ЗА ПЕРЕДОПЛАТОЮ 10% ВІД ВАРТОСТІ
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Повна потужність | 5 кВА |
| Час безперервної роботи | 11 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.7 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Вага | 25 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 7.68 дБ |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
- Ціна: 30 499 ₴







