
Дитячий електромобіль Land Rover каталка-толокар з батьківською ручкою Bambi M 4811EL-3 Червоний
3 250 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4811EL-3
Дитячий електромобіль Land Rover каталка-толокар з батьківською ручкою Bambi M 4811EL-3 Червоний
Дитяча каталка-толокар M 4811EL-3, електромобіль, 2 в 1 Bambi Racer оснащена мотором і акумулятором, що дозволяє використовувати його як електромобіль, толокар є якісною, комфортною і функціональною моделлю, здатною надовго ощасливити дитину.
Дитяча каталка-толокар M 4811EL-3 Bambi Racer обладнана м'яким шкіряним сидінням, а також має якісні EVA колеса, це робить поїздку максимально комфортною, ця модель має батьківську ручку, що дозволяє мамі катати малюка, а щоб дитина не впала навколо сидіння, є страховий. бампер.
Дитячий толокар M 4811EL-3 Bambi Racer стане відмінним подарунком для дитини, катання на ній доставить користувачеві масу позитивних емоцій і вражень, машина порадує юного гонщика відмінними світловими і звуковими ефектами, у машини світяться фари, а також є плеєр для прослуховування.
Характеристики:
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал машини: пластик
- Матеріал сидіння: екошкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 20 кг
- Колеса діаметром 15,5 см: 4 шт.
- Мотор: 6V/13000RPM/25W
- Акумулятор: 6V4,5AH
- Заряджання V/mA: 6V / 500mA
- Час до повної зарядки: 8 годин
- Час їзди: 1-2 годин
- Вік дитини: від 1 року
- Магнітола (Програвач): MP3+USB
- Підставка для ніг: Є
- Індикатор заряду: Є
- Захист від падіння: Є
- Індикатор батареї: Є
- Звук: при старті
- Сигнал: на кермі
- Сидіння: 1-місне
Розміри висоти:
- Висота до спинки: 50 см.
- Висота до керма: 43 см.
- Висота від підлоги до сидіння: 27 см.
- Висота від підставки для ніг до сидіння: 14 см.
- Висота з батьківської ручкою: 91 см.
- Ширина по колесах: 30 см.
- Ширина з підставки для ніг: 43 див.
- Довжина машини: 64 см
- Довжина з батьківської ручкою: 80 см.
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 67 см
- Ширина: 30 см
- Висота: 91 см
- Вага: 5,3 кг
Габаритні розміри упаковки та вага:
- Довжина: 64 см
- Ширина: 34 см
- Висота: 32 см
- Вага: 5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електромобіль |
| Виробник | Bambi |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Марка | Land Rover |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вікова група | Від 1 року |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Колір | Червоний |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Ширина | 30 см |
| Діаметр задніх коліс | 155 мм |
| Довжина | 67 см |
| Висота | 91 см |
| Діаметр передніх коліс | 155 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
| Час зарядки | 5 годин |
| Запас ходу без підзарядки | 180 хв |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
- Ціна: 3 250 ₴










