
Дитячий електромотоцикл BMW з музикою та світловими ефектами Bambi M 3687AL-3 Червоний
6 829 ₴
6 149 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 3687AL-3
Дитячий електромотоцикл BMW з музикою та світловими ефектами Bambi M 3687AL-3 Червоний
Дитячий електромотоцикл Bambi M 3687 - це підходящий варіант для тих, хто хоче купити для своєї дитини красивий, якісний і функціональний мотоцикл, дана модель може похвалитися наявністю звукових і світлових ефектів, які допоможуть зробити їзду на мотоциклі веселою та цікавою. Дитячий мотоцикл M 3687 має зручну і надійну конструкцію, у мотоцикла три колеса, що допомагає дитині утримувати рівновагу і впевненіше почуватися за кермом, дана модель має міцний корпус з міцного пластику, що дозволяє мотоциклу легко витримувати вагу дитини.
Дитячий електромотоцикл Bambi M 3687 - стане корисним придбанням для дитини, їзда на ньому допоможе покращити координацію та освоїти навички водіння.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Надувні гумові колеса
- Розмір колеса – 31 см, розмір диска – 17 см
- М'яке шкіряне сидіння
- Два двигуни 2х18W, RPM 15000 об.
- Два акумулятори 2х6V/4,5AH
- Заряджання 12V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт - кнопка, ручка газу
- Педаль - гальмо
- Перемикач рух вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні та задні фари, музика, регулювання гучності
- Панель: mp3, SD слот, USB роз'єм
- Корпус із міцного пластику
Розміри висоти:
- Максимальна вантажопідйомність: 60 кг
- Висота від підставки для ніг до сидіння - 33 см
- Висота від підлоги до сидіння - 47 см
- Висота до керма - 68 см
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 104 см
- Ширина: 59 см
- Висота: 80 см
- Вага: 14,1 кг
Габаритні розміри упаковки та вага:
- Довжина: 85 см
- Ширина: 43 см
- Висота: 52 см
- Вага: 17,6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 104 см |
| Ширина | 59 см |
| Висота | 80 см |
| Вага | 14.1 кг |
| Діаметр передніх коліс | 310 мм |
| Діаметр задніх коліс | 310 мм |
| Ширина по дзеркалах | 59 см |
| Ширина по колесам | 56 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 18 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 60 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | BMW |
- Ціна: 6 149 ₴









