
Новинка
-9%
Квадроцикл дитячий на акумуляторі та пульті керування з музикою Bambi M 4795EBLR-4 Синій
11 899 ₴
10 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4795EBLR-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадроцикл дитячий на акумуляторі та пульті керування з музикою Bambi M 4795EBLR-4 Синій
Дитячий квадроцикл на акумуляторі Bambi M 4795EBLR - поєднує в собі стильний дизайн, високу якість і доступну вартість, також квадроцикл має легке і зручне управління, що дозволяє користувачеві максимально насолодитися їздою. Дитячий квадроцикл M 4795EBLR базується на м'яких EVA колесах, які відмінно амортизують та пом'якшують нерівності дороги роблячи їзду більш комфортною, також дана модель має зручне сидіння, корпус іграшки виконаний із міцного пластику та може витримувати великі навантаження. Дитячий електромобіль стане чудовим подарунком для дитини, катання на ньому гарантує масу емоцій та вражень, а також допомагає покращити увагу та координацію.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал: пластик
- Матеріал сидіння: шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 30 кг
- Вік: від 3-8 років
- Тип: Електромобіль
- Тип кузова:
- Мотор: 4шт / 12V / RPM10000
- Батарея: 12V14AH
- Час зарядки: 8-12 год
- Час їзди: 1-2 год
- Зарядка: 12V / 1000mA
- Старт: з кнопки, педаль, звук при старті, повільний старий, повільний стоп
- Швидкість: 3-5 км/год
- Рух: тумблер
- Світло: Фари - передні, задні, тумблер.
- Звук: регулювання гучності, музика
- Додатково: SD - слот/карта пам'яті, MP3, USB, FM, індикатор батареї
- Пульт управління: 2,4G, BLUETOTH (STOP BUTTON)
- Кількість місць: 1
Габаритні розміри та вага:
- Довжина: 103 см
- Ширина: 70 см
- Висота: 71 см
- Вага: 22 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Регулятор гучності, FM-приймач, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 103 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 71 см |
| Вага | 22 кг |
| Діаметр передніх коліс | 360 мм |
| Діаметр задніх коліс | 360 мм |
| Ширина по дзеркалах | 70 см |
| Ширина по колесам | 70 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 10 799 ₴












