
Електричний квадроцикл на 3 акумулятори і швидкість до 22 км Profi HB-ATV800AS-19 Чорний
21 779 ₴
19 599 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HB-ATV800AS-19
Електричний квадроцикл на 3 акумулятори і швидкість до 22 км Profi HB-ATV800AS-19 Чорний
Підлітковий квадроцикл Profi HB-ATV800AS - виглядає круто і потужно, у квадроциклі встановлено три акумулятори та потужний електродвигун, великі надувні колеса та амортизатори дозволяють з комфортом кататися навіть бездоріжжям.
Дитячий квадроцикл HB-ATV800AS - має посилену металеву раму, тому розрахований витримувати великі навантаження, корпус квадроциклу виконаний із високоміцного пластику, якісні дискові гальма дозволяють швидко зупинити квадроцикл.
Дитячий квадроцикл HB-ATV800AS - має комфортне сидіння, ноги можна ставити на підставки, швидкість руху можна регулювати ручкою газу, передбачено обмеження максимальної швидкості, у квадроцикла світяться фари, спереду і ззаду є металевий багажник.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Profi
- Матеріал коліс: гума (надувні)
- Матеріал: пластик, метал
- Матеріал сидіння: ПВХ
- Мотор: 1шт/ 36V / 800W
- Батарея: 12V/12AH, 3 шт
- Час на зарядку 8-10 годин
- Зарядка: 36V / 1,5A, круглий штекер
- Навантаження за вагою: до 65 кг
- Старт: поворот ключа, ручка газу
- Швидкість: до 22 км/год
- Перемикання швидкостей: ключ, ручка газу
- Рух уперед, назад: важіль
- Світло: передні та задні фари, кнопка вкл/викл
- Звук: Сигнал на кермі - кнопка
- Індикатор батареї
- Сидіння: 1-місне
- Амортизатори: 2 передніх, 1 заднє (з регулюванням жорсткості)
Габаритні розміри та вага:
- Довжина: 119 см
- Ширина: 58 см
- Висота: 69 см
- Вага: 52 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 22 км/год |
| Передачі | Автоматична коробка |
| Максимально допустиме навантаження | 65 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Амортизатор, Світлові ефекти, Передні фари, Ключ запалювання |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Захисний бампер | Спереду і ззаду |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 119 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 69 см |
| Вага | 52 кг |
| Діаметр передніх коліс | 310 мм |
| Діаметр задніх коліс | 310 мм |
| Відстань від сидіння до педалей | 30 см |
| Ширина по колесам | 55 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 3 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 19 599 ₴









