
Підлітковий квадроцикл на акумуляторі Profi з ручкою газу HB-EATV800N-NEW8(MP3) V3 Різнокольоровий
24 549 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HB-EATV800N-NEW8(MP3) V3
Підлітковий квадроцикл на акумуляторі Profi з ручкою газу HB-EATV800N-NEW8(MP3) V3 Різнокольоровий
Квадроцикл «PROFI» HB-EATV800N (MP3) — це такий вид електротранспорту, який призведе малюка в захват і захопить на довгий час. Відразу варто відзначити, що до керування цим пристроєм не варто допускати дітей віком менше чотирьох років.
У квадроцикла потужний двигун на 800W який дозволяє розвивати швидкість до 20 км/год. Варто враховувати, що дану швидкість вийде розвинути при їзді по хорошій дорозі з ідеальною поверхнею.
Квадроцикл «PROFI» HB-EATV800N має дві швидкості. Перша до 10 км/год, друга до 20 км/год. Швидкості перемикаються ключем, що дуже правильно з точки зору безпеки. Приміром, юному водієві щойно виповнилося чотири роки, не розумно давати під його контроль всю потужність сталевого коня. Тому можна виставити і зафіксувати квадроцикл на першій швидкістю до 10 км/ч тим самим контролюючи всі дії малюка. Дитина вже освоївся в управлінні досяг шести-восьмирічного віку? Не питання! Включаєте другу і вся потужність квадроцикла буде в руках гонщика! Варто зауважити, що чим менше швидкість, тим довше працює квадроцикл на одній підзарядці. На першій швидкості є ймовірність проїхати до шести годин, але варто перейти на другу і максимальний час роботи на заряджених акумуляторах не перевищить півтора-два години. На квадроциклі є ручка газу, яка поступово збільшує швидкість при натисканні. Також є передній, задній хід і нейтральна передача. Звуковий сигнал і світло фар включаються з панелі, розташованої на квадроциклі. Для зручності присутній індикатор заряду батареї.
Сам виріб виконано з металу і ударостійкого пластику, для плавності ходу передбачені три амортизатора.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Profi
- Матеріал коліс: гума (надувні)
- Матеріал: пластик, метал
- Матеріал сидіння: ПВХ
- Мотор: 1шт/800W/36V
- Батарея: 12V/12AH, 3 шт
- Час на зарядку 8-10 годин
- Зарядка: 36V/1,5A, круглий штекер
- Навантаження за вагою: до 65 кг
- Старт: поворот ключа, ручка газу
- Швидкість: до 20 км/год
- Перемикання швидкостей: ключ, ручка газу
- Рух уперед, назад: важіль
- Світло: передні та задні фари, кнопка вкл/викл
- Звук: Сигнал на кермі - кнопка
- Індикатор батареї
- Сидіння: 1-місне
- Амортизатори: 2 передніх, 1 заднє (з регулюванням жорсткості)
Габаритні розміри:
- Довжина: 110 см
- Ширина: 55 см
- Висота: 74 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Передачі | Автоматична коробка |
| Максимально допустиме навантаження | 65 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Амортизатор, FM-приймач, Світлові ефекти, Передні фари, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Захисний бампер | Спереду і ззаду |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 74 см |
| Діаметр передніх коліс | 300 мм |
| Діаметр задніх коліс | 300 мм |
| Висота сидіння | 50 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 32 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 3 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 24 549 ₴







