
Квадроцикл для підлітків із електромотором 1000W Profi HB-EATV1000D-4(MP3) Синій
42 789 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HB-EATV1000D-4(MP3)
Квадроцикл для підлітків із електромотором 1000W Profi HB-EATV1000D-4(MP3) Синій
Дитячий квадроцикл на акумуляторі Profi HB-EATV 1000D- (MP3) - має високоміцну металеву раму, а також надувні гумові колеса, адаптовані для їзди по бездоріжжю, дана модель є потужним, витривалим. невибагливий квадроцикл, на якому зможуть їздити діти та дорослі.
Дитячий квадроцикл HB-EATV 1000D- (MP3) має якісні комплектуючі, завдяки цьому прослужить дуже довго, в арсеналі квадроцикла потужний двигун та чотири акумулятори, безпека водія забезпечують надійні та безвідмовні гальма. Квадроцикл виглядає стильно і сучасно, спереду і ззаду розташовані багажники, в нічний час дорогу висвітлюватимуть яскраві фари, в цій моделі встановлений плеєр, що дозволить насолоджуватися при їзді улюбленими піснями.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Profi
- Матеріал коліс: гума (надувні)
- Матеріал: пластик, метал
- Матеріал сидіння: ПВХ
- Мотор: 1000W/48V
- RPM 480R
- Батарея: 12V/20A, 4 шт
- Зарядка: 48V/2,5A, круглий з трьома отворами
- Навантаження за вагою: до 120 кг
- Старт: кнопка, ручний
- Кількість швидкостей: 2 шт
- Швидкість: до 30 км/год
- Перемикання швидкостей: ключ
- Рух уперед, назад: тумблер
- Світло: передні та задні фари,
- Звук: Сигнал на кермі
- Індикатор батареї
- Сидіння: 1-місне
- Додатково: SD, Bluetooth, FM, Індикатор батареї
- Амортизатори: 2 передніх, 1 заднє (з регулюванням жорсткості)
Габаритні розміри та вага:
- Довжина: 154 см
- Ширина: 78 см
- Висота: 91 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 12 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Передачі | 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Амортизатор, FM-приймач, Передні фари, Світлові ефекти, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 3 шт. |
| Подолання підйому, max | 17 град. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 154 см |
| Ширина | 78 см |
| Висота | 91 см |
| Діаметр передніх коліс | 400 мм |
| Діаметр задніх коліс | 400 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 42 789 ₴











