
Підлітковий квадроцикл з мотором-диференціалом 1000W та музикою Profi HB-EATV1000Q2-5(MP3) Салатовий
53 999 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HB-EATV1000Q2-5(MP3)
Підлітковий квадроцикл з мотором-диференціалом 1000W та музикою Profi HB-EATV1000Q2-5(MP3) Салатовий
Квадроцикл на акумуляторі Profi HB-EATV1000Q2-(MP3) - розрахований витримувати великі навантаження, міцна рама виготовлена з металу, а корпус з міцного пластик квадроцикл має потужний двигун нового покоління, а також чотири акумуляторні батареї, максимальна швидкість цієї моделі досягає 30 км/год, швидкість можна регулювати ручкою газу.
Квадроцикл HB-EATV1000Q2-(MP3) обладнаний фарами, які висвітлюватимуть дорогу в нічний час, вбудований плеєр дозволяє слухати під час поїздок улюблену музику.
Квадроцикл HB-EATV1000Q2-(MP3) являє собою великий, потужний і якісний квадроцикл, катання на якому принесе максимум задоволення, дана модель має амортизатори та надувні гумові колеса, що допомагає зробити їзду максимально комфортною.
Безщітковий мотор-диференціал потужністю 1000W
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Profi
- Матеріал коліс: гума (надувні)
- Матеріал: пластик, метал
- Матеріал сидіння: еко-шкіра
- Мотор: 1000W/48V безщітковий
- Батарея: 12V/20A свинцево-кислотна, 4 шт
- Зарядка: 50/60Hz, круглий з трьома отворами
- Час зарядки: 8-10 год
- Час їзди: 1-2 години
- Навантаження за вагою: до 120 кг
- Старт: кнопка, ручний
- Кількість швидкостей: 2 шт
- Швидкість: до 30 км/год
- Перемикання швидкостей: перемикач
- Рух уперед, назад: кнопка
- Світло: передні та задні фари,
- Звук: Сигнал на кермі, музика, регулювання гучності
- Індикатор батареї
- Індикатор швидкості
- Сидіння: 1-місне
- Додатково: SD - слот+карта пам'яті, USB, FM, Індикатор батареї, індикатор швидкості
- Металевий каркас
- Амортизатори: 2 передніх, 1 заднє (з регулюванням жорсткості)
Габаритні розміри та вага:
- Довжина: 153 см
- Ширина: 91 см
- Висота: 99 см
- Вага: 107 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 12 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Передачі | 2 швидкості вперед |
| Колір | Салатний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, FM-приймач, Світлові ефекти, Передні фари, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Захисний бампер | Спереду і ззаду |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 153 см |
| Ширина | 91 см |
| Висота | 99 см |
| Діаметр передніх коліс | 450 мм |
| Діаметр задніх коліс | 450 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 53 999 ₴










