
Портативний вентилятор на стіл SQ1978A вбудований акумулятор з підсвіткою
249 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9529/EW
Вентилятор портативний 2 ск. вбудований акк. SQ1978A
Вентилятор портативний – це зручний міні-вентилятор, симпатичний та унікальний, створює приємне враження на користувача, має достатній потік повітря та може працювати, і одночасно заряджатися від USB, коли батарея розряджена.
Вентилятор має 3 лопаті, і решітку, що обертається, що на відміну від звичайних створює потік прохолодного повітря набагато ефективніше.
Дана модель компактна і Ви з легкістю встановите його в будь-якому зручному для Вас місці, що дозволить направити потік повітря в потрібному напрямку, коли він буде розміщений на столі.
Вентилятор без проблем може використовуватись дітьми і Ви зможете не переживати за їхню безпеку. Він має грати з маленькими отворами, куди дитина не зможе всунути пальці, також кнопка вмикання-вимикання натискається дуже легко і навіть для найменших це не буде складністю.
Дана модель має 2 швидкості роботи (середня та максимальна). Ви зможете підбирати потрібний режим роботи для себе. Під час роботи акумуляторний вентилятор не створює гучних звуків, здатних перешкодити Вашому відпочинку.
Також не замінимо для тих, хто любить максимально засмагати на пляжі, але не купатися. Це дуже класна та сучасна річ не лише для дорослого, а й корисна іграшка для дитини. Працювати від акумулятора вентилятор зможе до 6 годин, а повністю заряджається за 3-4 години.
Тип: міні вентилятор
Кількість швидкостей: 2
Потужність: 4,5W
Акумулятор: 1000 mAh
Кількість лопастей: 3
Живлення: 5V 0,5-1А
Матеріал: пластик
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Живлення | 5V 0,5-1А |
| Потужність | 4,5 W |
| Акумулятор | 1000 mAh |
| Назва прайс-листа | NP-20210601-FAN-G |
| Кількість лопастей | 3 |
- Ціна: 249 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 72 шт.








