
Новинка
Диско шар RHD-227
449 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8808/EW
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диско шар RHD-227
Світлодіодний диско шар - це прилад для приміщення, що являє собою LED лампу, в якій загоряються світлодіоди і колба обертається навколо своєї осі.
Його також можна використовувати і в кафе, ресторанах, барах, під час проведення корпоративів, дитячих свят, весіль, новорічних вечірок, девишників.
Напруга: 220 В
Живлення: Мережа
Матеріал: пластик
Колір корпусу: білий
Варіант встановлення: настільний
Основа: підставка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Варіант встановлення | Настільний |
| Основа | підставка |
| Назва прайс-листа | NP-20211211-PEN-G |
| Варіант встановлення | настільний |
- Ціна: 449 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 50 шт.


