
Новинка
-8%
Батут для дітей та дорослих із захисною сіткою та сходами Profi MS 0501 діаметр 427 см Синій
17 259 ₴
15 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 0501
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батут для дітей та дорослих із захисною сіткою та сходами Profi MS 0501 діаметр 427 см Синій
Захисна сітка є невід'ємним аксесуаром для батута. Основна функція захисної сітки – зробити батут безпечним для використання. Особливо, якщо батут використовуватимуть діти, сітка обов'язкова за правилами безпеки.
Для самої сітки використовується надміцний поліпропілен, що дозволяє впевнено використовувати його на вулиці, незалежно від погодних умов. Також використано спеціальну технологію прошивки для покращення міцності та м'якості, що зменшує тертя шкіри людини на сітку. А це, у свою чергу, допомагає уникнути пошкодження шкіри під час падіння на неї.

Батут оснащений замком на сітці та сходами для комфортного використання.
Особливості моделі:
- Основа – міцні металеві опори, що забезпечують високу стійкість.
- Залізти на батут допоможе спеціальні металеві сходи.
- Батут обладнаний захисною сіткою, яка убереже дітей від падіння, у сітці є дверцята на блискавці.
- Модель має міцну сталеву раму, призначену для витримування великих навантажень, полотно виготовлене із міцного еластичного поліпропілену, все це забезпечує виробу високу надійність та довговічність.
Характеристики:
- Діаметр батута – 427 см.
- Пружини – 80 прим.
- W-подібні металеві опори.
- Захисна сітка
- Дверцята на блискавці
- Рама – сталь із порошковим напиленням
- Полотно – високоміцний та еластичний поліпропілен.
- Металеві сходи
- Максимальне навантаження: понад 160 кг.
- Призначення: для вулиці, для фітнесу, для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 62 кг |
| Висота рами батута | 65 см |
| Висота з сіткою | 210 см |
| Діаметр батута | 427 см |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Синій |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
- Ціна: 15 799 ₴










