
Топ продаж
-10%
Батут для дітей та дорослих із захисною сіткою та сходами Profi MS 0822 діаметр 366 см Синій
13 909 ₴
12 549 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 0822
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батут для дітей та дорослих із захисною сіткою та сходами Profi MS 0822 діаметр 366 см Синій
Дитячий батут MS 0822 з сіткою, діаметр 366 см – являє собою надійну, якісну та стійку модель, яка стане чудовим подарунком для дитини.
Стрибки на батуті допоможуть малюкові зміцнити м'язи ніг, а також покращити координацію.
Особливості моделі:
- Грунтується на міцних металевих опорах, що забезпечує високу стійкість.
- Забратися на батут допоможе спеціальні металеві сходи.
- Батут обладнаний захисною сіткою, яка убереже діток від падіння, у сітці є дверцята на блискавці.
- Модель має міцну сталеву раму, призначену для витримування великих навантажень, полотно виготовлене з міцного еластичного поліпропілену, все це забезпечує виробу високу надійність і довговічність.

Характеристики:
- Діаметр батута – 366 см.
- Пружини – 72 прим.
- W-подібні металеві опори – 4 прим.
- Захисна сітка
- Дверцята на блискавці
- Висота батута: 66 см
- Висота сітки: 150 см
- Рама - сталь із порошковим напиленням
- Полотно – високоміцний та еластичний поліпропілен
- Металеві сходи
- Максимальне навантаження: 180 кг.
- Призначення: для фітнесу, для вулиці, для дому.
- Розмір коробки - 158 х 56 х 25 см.
- Вага із коробкою – 62 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 62 кг |
| Висота рами батута | 66 см |
| Висота з сіткою | 216 см |
| Діаметр батута | 366 см |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Синій |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
- Ціна: 12 549 ₴








