
Портативний міні-вентилятор з акумулятором на прищіпці YS2260 Міні-вентилятор з заряджанням USB і затискачем
249 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7188/EW
Портативний міні-вентилятор з акумулятором на прищіпці YS2260 Міні-вентилятор з заряджанням USB і затискачем
YASE YS2260 - це портативний, компактний вентилятор із вбудованим акумулятором, здатний створити комфортні умови під час виснажливої літньої спеки.
Портативний, компактний вентилятор із вбудованим акумулятором, здатний створити комфортні умови під час виснажливої літньої спеки.
Лопаті вентилятора заховані під захисною сіткою, що унеможливлює випадкове отримання травми.
Модель обладнана вбудованою акумуляторною батареєю ємністю 1800 мА*год, що дозволяє використовувати її не тільки вдома та на роботі, підключаючи до мережі живлення, а й під час поїздки на прогулянці.

1. ТРИ ТИХІ ШВИДКОСТІ ВЕНТИЛЯТОРА:
- насолоджуйтесь цими трьома тихими швидкостями без стороннього шуму.
- задовольнить ваші уподобання, не заважаючи родині, сусідам по кімнаті чи вашому сну, ви можете налаштувати його відповідно до найбільших
- комфортна швидкість вітру.
2. USB зарядка
- від комп'ютера,
- Power Bank,
- USB Charger,
- також можна живити від USB джерела живлення.
3. Регульована головка на 360:
- ви можете налаштувати напрямок повітряного потоку та охолодження за допомогою регульованої головки
- для випадків, коли вам потрібно пересуватися по кімнаті або розмістити більше ніж одну людину.
4. Міцна конструкція затискача:
- міцний і міцний затиск утримує цей вентилятор на місці, що гарантує, що повітряний потік спрямовується в потрібне місце, не ковзає і не падає.
- Можна покласти або закріпити будь-де хочу, чудово підходить для дитячої коляски, дому та офісу, ноутбука, тренажерного залу, заднього сидіння автомобіля, на відкритому повітрі, кемпінгу, подорожей, коляски і будь-де потрібен прохолодний вітер.
Характеристики:
- Специфікація: Вхід для зарядки: DC5V-1.0A
- Використовуйте модель батареї: 18650-3,7 В (не входить в комплект)
- Матеріал: ABS
- Розмір виробу: 130*115*170 мм
- Маса нетто продукту: 177 г
- Розмір упаковки 125*118*155 мм
- Вага упаковки: 243 г
- Кнопка включена: файл 1.2.3 вимкнено
- Споживання електроенергії: 3-7 В (Примітка: діти віком до 10 років повинні бути проінструктовані опікуном)
Комплектація:
- 1*Міні вентилятор
- 1*Кабель
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yasee |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 3.7 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Радіальний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.177 кг |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 249 ₴











