
Переносний портативний міні-вентилятор із прищіпкою GF-175 Вентилятор міні USB із прищіпкою
220 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7187/EW
Переносний портативний міні-вентилятор із прищіпкою GF-175 Вентилятор міні USB із прищіпкою
Mini Fan GF-175 - з кріпленням прищіпкою - дозволить створити більш комфортну обстановку в жаркий час року
Маленький портативний вентилятор - це, те що треба в жарку погоду! Він є бездротовим, працює від акумулятора, який заряджається через USB. Вентилятор кріпиться до будь-якої поверхні за допомогою прищіпки. При роботі цей маленький охолоджувач повітря не створює зайвих шумів і не викликає незручності. Вентилятор має кілька режимів роботи. На максимальному режимі час роботи вентилятора, з повністю зарядженим акумулятором до 2 годин, на мінімальних обертах він буде працювати до 8 годин.
Подбайте про ваших рідних і близькі в жарку пору подаруйте їм usb вентилятор. За такий подарунок вам буде вдячний кожен!

Характеристики:
- Модель - GF-175
- Матеріал - ABS пластик
- Напруга - 5v ~ 9v
- Потужність - 2 ~ 4 Вт
- Швидкість - 3800 _ 10% об / хв
- Шум - 30 дБА
- Розмір (L) 15x (w) 13x (H) 19 см
- Вага - 350 г
- Упаковка - (L) 153x (w) 98x (H) 190 мм
Працює від акумулятора 18650 літієва батарея заряджається від USB
- Зручне кріплення-прищіпка дозволяє прикріпити пристрій в будь-якому зручному місці, край столу, полиці і т. д
- Має обертається на 360 градусів конструкцію, нетравмоопасен, оснащений захисною сіткою
- Може харчуватися від акумулятора 3.7 вольта, або будь-якого зовнішнього джерела живлення 5 вольт, за допомогою USB кабелю
- Компактний і практично безшумний, створить атмосферу комфорту на роботі, в офісі або будинку
- Вхідна напруга: DC 5В
- Вихідний струм: 0.35-1A
- Швидкість вітру: 2.5 м / с
- Ефективна відстань: до 2 метрів
- Джерело живлення: літієва батарея: 3.7 В / USB
- Діаметр: 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Діаметр лопатей | 100 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Радіальний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.35 кг |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Кут нахилу | 360 град. |
| Кут повороту | 360 град. |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Функція зволоження | Ні |
- Ціна: 220 ₴








