
Аерофритниця для приготування фри-картоплі RAF R.5218 Електрична фритюрниця без олії
2 999 ₴
2 499 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 01643/D
Аерофритниця для приготування фри-картоплі RAF R.5218 Електрична фритюрниця без олії
Електрична фритюрниця з глибоким повітрям, що забезпечує легкий та здоровий спосіб підготовки ваших улюблених інгредієнтів.
Використовуючи гарячу швидку циркуляцію повітря та гриль, він здатний зробити безліч страв. Найкраща частина полягає в тому, що електрична фритюрниця з глибоким повітрям нагріває їжу у всіх напрямках.

Переваги:
1. Приготування без олії, антипригарне, покриття, легко миється.
2. 5.5 л велика ємність, легко задовольнити потреби всієї родини.
Високошвидкісна технологія циркуляції повітря на 360°, яка може швидко нагрівати та варити продукти без додавання олії для приготування їжі.
4. Нижня вихрова технологія теплового потоку, навіть якщо нагрівається, їжа смачніша.
5. Є захисні сітки для шафи, термостійкі ручки та вбудований гриль.
Характеристики:
- Модель R.5218
- Назва бренду RAF
- Розмір 32*32*34 см
- Об'єм: 5.5 л
- Матеріал: Пластик, Пластик + нержавіюча сталь
- Напруга (V): 220
- Номінальна потужність 2000 Вт.
- Вага 2.85 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Місткість картоплі | 2000 г |
| Знімна чаша | Так |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Ручки для перенесення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 2 499 ₴










