
Топ продаж
Дитячий електромотоцикл на акумуляторі з музикою та сигналом Bambi M 4080EL-3 Червоний
3 839 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4080EL-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромотоцикл на акумуляторі з музикою та сигналом Bambi M 4080EL-3 Червоний
Дитячий електромотоцикл Bambi M 4080 - це стильна, надійна і якісна модель, яка зможе стати відмінним подарунком для дитини, мотоцикл має м'яке шкіряне сидіння, що дозволить зробити їзду на ньому дуже комфортною.
Дитячий мотоцикл M 4080 оснащений двома додатковими коліщатками страхування, які допоможуть юному байкеру утримувати рівновагу і не падати з мотоцикла, дана модель має реалістичний дизайн і своїм зовнішнім виглядом нагадує справжній спортивний мотоцикл, є декоративні дзеркала і лобове скло.
Дитячий електромотоцикл відрізняється маневреністю та легкістю керування, дана модель має звкові ефекти, які розважатимуть дитину при їзді.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Двигун потужністю 20W
- Акумулятор 6V/4,5Ah
- М'яке шкіряне сидіння
- М'які колеса EVA
- Розмір колеса - 22,5 см
- Додаткові коліщатка страхування, 2 шт. - 6,5 см
- Час на зарядку 8-10 годин
- Зарядка 6V/500mA, штекер круглий одинарний
- Старт – тумблер, педаль
- Рух вперед-назад - тумблер
- Максимальна швидкість - до 3 км/год
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні та задні фари
- Музика, сигнал, звук
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Максимальна вантажопідйомність - до 20 кг
- Висота від підставки для ніг до сидіння - 22 см
- Висота від підлоги до сидіння - 34 см
- Висота до керма - 47,5 см
- Вага коробки: 7 кг
- Вага мотоцикла: 6 кг
- Розміри коробки: 69х29,5х33 см
- Розміри мотоцикла: довжина - 87 см, ширина по керму - 42 см, висота - 55 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 87 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 55 см |
| Вага | 6 кг |
| Діаметр передніх коліс | 225 мм |
| Діаметр задніх коліс | 225 мм |
| Відстань від сидіння до педалей | 22 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 20 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 3 839 ₴







