
Новинка
Фоторамка-колаж чорна з сріблом на 3 фотографії KF-10 32*18*2см в упаковці 1 шт
299 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 97753/KL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фоторамка-колаж біла на 3 фотографії. Мультирамка є однією з головних складових будь-якого інтер'єру. Призначена вона для того, щоб прикрасити позитивом і приємними спогадами кімнату.
Матеріал: пластик.
Розмір: 31*28*2см
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Кількість віконець | 3 шт. |
| Місткість зображень | 3 шт. |
| Ширина зображення | 31 см |
| Висота зображення | 28 см |
| Декоративне оформлення | Аплікація, Ліплення |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 31 см |
| Висота рамки | 28 см |
- Ціна: 299 ₴/упаковка


