
Новинка
Фоторамка колаж пластикова Біла на 3 фотографії Y3302-W розмір 42*26*2см з написом Фемілі Family
299 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 93924/KL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фоторамка колаж пластикова Біла на 3 фотографії Y3302-W розмір 42*26*2см з написом Фемілі Family
Фоторамка-колаж — це не тільки функціональний елемент, але й стильний аксесуар, який допомагає зберегти улюблені моменти життя та прикрасити простір.

Переваги:
-
Креативність: Дозволяє виразити індивідуальність, створюючи унікальні композиції з улюблених знімків.
-
Організація простору: Спрощує оформлення стін та столів, надаючи інтер'єру закінченого вигляду та затишку.
-
Пам'ять: Відмінний спосіб зберегти спогади, поєднуючи важливі моменти в одному місці.
-
Подарунок: Є чудовим подарунком для друзів та сім'ї, дозволяючи їм зберігати свої найкращі спогади.
-
Легкість у заміні фотографій: Багато моделей дозволяють легко змінювати фотографії, що дає змогу оновлювати колаж за необхідності.
Характеристики:
- Матеріал: пластик
- Розмір: 42х26х2 см
- Колір: білий
- На 3 фотографії
| Основні | |
|---|---|
| Місткість зображень | 3 шт. |
| Висота зображення | 26 см |
| Декоративне оформлення | Аплікація |
| Кількість віконець | 3 шт. |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Білий |
| Ширина зображення | 42 см |
| Габаритні розміри рамки | |
| Висота рамки | 26 см |
| Ширина рамки | 42 см |
- Ціна: 299 ₴




