
Топ продаж
Розкладачка туристична металева НАТО 190х64х43 см Камуфляж
2 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А07/KR
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладачка туристична металева НАТО 190х64х43 см Камуфляж
Класична розкладачка НАТО у кольорі камуфляж, проста в установці, надійна та практична у використанні. Використовується в туристичних поїздках, польових виходах, полюванні, рибалці у будь-яку пору року.

Особливості:
- Висока міцність
- Повноцінне ліжко для дорослої людини
- Легко та швидко збирається
- У комплекті чохол для транспортування
Характеристики:
- Тип: розкладачка
- Розміри: 190х64х43 см
- Матеріал: метал, тканина
- Колір: камуфляж
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Melado |
| Матеріал каркаса розкладачки | Метал |
| Підстава спального місця розкладачки | ПВХ |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Колір | Камуфляж |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 430 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Ні |
- Ціна: 2 799 ₴






