
Топ продаж
Крісло-шезлонг МА27 з металевим каркасом для дачі чи відпочинку на природі
1 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: МА27/KR
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло-шезлонг МА27 з металевим каркасом для дачі чи відпочинку на природі
У розумінні переважної більшості людей повноцінний відпочинок – це можливість спокійно полежати на свіжому повітрі під сонечком біля басейну або на власному зеленому лужку.
Невід'ємною частиною такого відпочинку є шезлонги для дітей та дорослих. Універсальний атрибут можна встановити у будь-якому вільному куточку.
Шезлонг стане в нагоді і на присадибній ділянці, і на дачі, і на пікніку.

Характеристики:
- Максимальне навантаження - 100 кг
- Матеріал каркасу - Метал
- Тип - Складаний
- Матеріал оббивки - Текстиль
- Матеріал конструкції - Текстиль
- Вигляд - Шезлонги
Габаритні розміри:
- Довжина: 156 см
- Висота: 59 см
- Ширина: 88 см
- Довжина підлокітника: 49 см
Розміри:
- Розміри у складеному вигляді: 153х66х80 см;
- Розміри у положенні крісло: 125х80х60 см;
- Розміри в положенні: 145х33х60 см;
- Розміри у складеному положенні: 88х12х60 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 156 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 80 см |
| Комплектація | |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Матрац | Ні |
- Ціна: 1 999 ₴






