
Топ продаж
Анатомічна подушка для сну Side Sleeper Pro M-122 у вигляді Підкови для зручного сну Білий
299 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14654/MG
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анатомічна подушка для сну Side Sleeper Pro M-122 у вигляді Підкови для зручного сну Білий
Ергономічна подушка Side Sleeper значно покращить якість сну, особливо, якщо Ви звикли спати на боці.
Щоранку прокидаєтеся втомленим, розбитим, з болючими відчуттями в шиї, плечах? Негайно поміняйте подушку!

Переваги:
- Значно покращить якість сну, особливо якщо Ви звикли спати на боці. На звичайній подушці нахил голови вперед чинить тиск на плечі та шию. У результаті Ви погано спите, крутіться з боку на бік;
- Має оригінальний дизайн у вигляді підкови та спеціальну виїмку для вуха, щоб забезпечити правильне положення тіла під час сну, підтримати шию та плечі. Голова не тисне на вухо, і Ви не відчуваєте дискомфорту;
- Спеціально винайдена доктором Ларрі Коул, щоб допомогти коригувати позу під час сну. Side Sleeper Pro направляє голову, шию та хребет у природне положення, що допомагає вирівняти поставу. Ви позбавляєтеся безсоння, спите спокійно всю ніч;
- Звільняє дихальні шляхи, допомагає зменшити або зовсім позбутися хропіння. Ви швидко засинаєте і прокидаєтеся вранці з гарним настроєм, відпочили та готові до праці;
- Підходить всім. Вона одночасно підтримує шию та спину, забезпечує правильну позу для міцного сну;
- На думку більшості людей, які користуються подушкою, вона справді покращує якість сну;
- Наповнена спеціальним волокном подушка Side Sleeper не викликає алергії
Характеристики:
- Тип: Подушка для сну;
- Вигляд: Ортопедична;
- Матеріал: поліестер;
- Основний матеріал наволочки: синтетична бавовна;
- Розмір: 52х38х10 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | поліестер, бавовна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 52 см |
| Ширина подушки | 38 см |
| Висота подушки | 10 см |
- Ціна: 299 ₴









