
Новинка
Дитяче автокрісло від народження до 12 років від 0-36 кг El Camino ME 1042 BRAVO ME 1042 Royal Black Чорний
3 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1042 Royal Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче автокрісло від народження до 12 років від 0-36 кг El Camino ME 1042 BRAVO ME 1042 Royal Black Чорний
Автокрісло Bravo ME 1042 від відомого і популярного виробника El Camino є універсальним дитячим автокріслом, яке розраховане на дітей віком від народження до 12 років. Поки дитина маленька має сенс встановлювати автокрісло проти ходу руху, в такому положенні дитина почуватиметься комфортніше і зручніше, надалі автокрісло встановлюється особа по ходу руху.
Спина мультипозиційна та регулюється по куту нахилу, підголовник регулюється по висоті. Дитяче автокрісло має якісну оббивку із синтезу льону та поліестеру, що робить її довговічною та приємною на дотик. Автокрісло має міцний захисний каркас, 5-ти точкові ремені безпеки для надійної фіксації дитини в кріслі.
Характеристики :
- Тип: автокрісло
- Група: 0+I, II, III
- Вага дитини: 0-36 кг
- Вік дитини: від народження до 12 років
- Спосіб встановлення: проти ходу руху (до 1 року) / по ходу руху
- 5-ти точковий ремінь безпеки: є
- Тканина: льон та поліестер
- Габаритний розмір (ш * в * г): 43х60х40 см, max висота 81 см
- Вага: 6,3 кг
Регулювання:
- підголовник мультипозиційний
- нахил спинки мультипозиційний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічна подушка | Так |
| Бустер | Ні |
| Вікова група | Від народження до 12-ти місяців |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підголовник | Регульований |
| Підстаканники | Немає |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Система кріплення | Комбінована |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 43 см |
- Ціна: 3 399 ₴










