
Новинка
Дитячий електромобіль Джип Jeep на радіокеруванні Bambi M 4626EBLR-3 Червоний
11 985 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4626EBLR-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Джип Jeep на радіокеруванні Bambi M 4626EBLR-3 Червоний
Дитячий електромобіль Джип М 4626 шкіряне сидіння - виконаний у стилі позашляховика Wrangler, має м'які колеса ЄВА і комфортне шкіряне сидіння з ременями безпеки, джип має дзеркала і стійку з додатковими фарами.
Дитячий електромобіль М 4626 має чотири двигуни потужністю по 45W кожен, вони працюють від двох якісних батарей великої ємності, дитячий джип має ручне та дистанційне керування, батьки можуть катати малюків за допомогою пульта.
Дитячий електромобіль М 4626 відрізняється надійністю та легким управлінням, корпус зроблений з міцного пластику, для прослуховування музики є USB та MP3 роз'єми, у джипа світяться фари та грати радіатора, все це робить їзду цікавою та захоплюючою.

Характеристики:
- Шкіряне сидіння
- М'які колеса EVA
- Розмір колеса/диска - 29см/22см
- Двері відчиняються вгору
- Відкривається капот
- Задні амортизатори
- Чотири мотори 4х45W, RPM 8000 про.
- Два акумулятори 2х12V/7AH
- Індикатор заряду батареї
- Максимальна швидкість – 8 км/год
- Заряджання RPM 1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт - кнопка, повільний старт та стоп
- Кількість швидкостей: в машині – 1 шт., на пульті – 3 шт.
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні та верхні фари, кнопка увімк./вимк. світла
- Підсвічування бампера
- Музика, звук мотора під час старту, сигнал на кермі, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, MP3, SD слот, FM радіо
- Ремінь безпеки
- Дзеркала заднього виду
- Ручка для зручного переміщення
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Максимальне навантаження – 45 кг
- Пульт дистанційного керування 2,4G (блютуз)
- Розміри джипа: довжина – 122 см, ширина – 67 см, висота – 79 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 1 року |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 45 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Ремені безпеки, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Jeep |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кліренс | 10 см |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 67 см |
| Висота | 79 см |
| Діаметр передніх коліс | 290 мм |
| Діаметр задніх коліс | 290 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 100 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 11 985 ₴



