
Новинка
Сейф-скарбничка "Машина військова Hummer" YJ847 Зелена Машинка сейф
399 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15885/MG
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сейф-скарбничка "Машина військова Hummer" YJ847 Зелена Машинка сейф
Скарбничка "Машина військова Hummer" YJ847 - це стильна та функціональна скарбничка, створена у вигляді знаменитого військового транспорту Hummer. Вона являє собою комбінацію безпечного сховища та цікавого дизайну, яка допоможе вам зберегти та керувати своїми фінансами.

Сейф "Машина військова Hummer" YJ847 виконана з міцного та якісного матеріалу, забезпечуючи надійний захист ваших цінностей та грошових заощаджень. Її дизайн повністю імітує потужний військовий позашляховик Hummer з усіма його характерними рисами та деталями.
Переваги:
- Надійний захист цінностей
- Унікальний дизайн.
- Кодовий замок безпеки.
- Світло ефекти машини.
- Декоративний елемент інтер'єру.
Характеристики:
- Тип товару: скарбничка дитяча / сейф
- Вік: 3+
- Пароль за замовчуванням: 0000
- Матеріал: Пластик
- Живлення: 3 батареї AA (у комплект не входять)
- Розмір: 12 x 11,5 x 26,7 см.
- Вага: 550 гр.
Комплектація:
- Машинка скарбничка "Машина військова Hummer" YJ847
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 550 г |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Транспорт |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 115 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Тип | Скарбничка |
- Ціна: 399 ₴





