
Новинка
Електронна скарбничка Сейф банкомат з кодовим замком та купюроприймачем Зелена
895 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14586/MG
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронна скарбничка Сейф банкомат з кодовим замком та купюроприймачем Зелена
Дитяча скарбничка сейф NUMBER BANK — скарбничка підходить для накопичення як монет, так і паперових купюр, гроші завантажуються через спеціальний отвір, що знаходиться у верхній частині.
Внутрішня ємність має великі габарити. Тож вдасться накопичити серйозну суму, не вдаючись до відкриття скарбнички. Розмістити виріб можна будь-де - на полиці, на столі, або поставити в шафу.

Особливості:
- Використання сейфа-скарбнички допоможе навчити дитину ощадливості та економії;
- Працювати скарбничкою: "заковтувати" банкноти як купюроприймач;
- За вміст не варто турбуватися, воно захищене від води та багатьох інших факторів;
- Можна легко змінити код на будь-який інший за допомогою простих маніпуляцій.
- Скарбничка-сейф сподобається вашим друзям та близьким та стане чудовою ідеєю подарунка на будь-яке свято як дорослим так і дітям.
Для зміни пароля на сейфі необхідно:
- Ввести код "0000" (загориться зелений світлодіод – значить електронний замок сейфа відкритий);
- Відкрити дверцята сейфа;
- Затиснути та не відпускати кнопку "*" (почнуть блимати зелений та червоний світлодіоди);
- Не відпускаючи кнопку "*" ввести новий пароль, що складається з 4-х цифр;
- Не відпускаючи кнопку "*" натиснути кнопку "#" (перестануть блимати зелений та червоний світлодіоди);
- Вуаль! Новий пароль введено в пам'ять сейфа.
Характеристика:
- Матеріал: пластик;
- Вікова група: від 3 років;
- Габарити: 19 х 13 х 13 см;
- Вага: 600 г.
Комплектація:
- Дитяча скарбничка сейф
- Інструкція
- Заводське упакування.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Вага | 600 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Тип | Скарбничка |
| Живлення | АА |
- Ціна: 895 ₴






