
Дитяча скарбничка на батарейках "Злодюжка монет"
299 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14754/MG
Дитяча скарбничка на батарейках "Злодюжка монет"
Дитяча скарбничка-сейф "Злодюжка монет" - скарбничка виконана у вигляді котика сидить у картонній коробці. Зверху лежить миска, як тільки Ви кладете на тарілку монетку, з коробки лунає звук тварини і з'являється хитра мордочка, і лапка, яка забирає монету. Внизу є отвір, який закривається кришкою, завдяки якому монетки можна діставати.

«Кружучи» монетку маленька кішечка видає тоненьким голоском симпатичні звуки. Монетки з скарбнички легко дістаються через отвір із кришечкою на її дні. Скарбничка виготовлена із міцного пластику та не відкривається самостійно навіть при падінні. Знизу є кнопка увімк. та вимк.
Це дуже зручно, коли у дитини прокидається бажання щогодини годувати кота. Виглядає така скарбничка набагато естетичнішою за якусь банку або жерстяну коробку. Її сміливо можна залишати на увазі.
Особливості:
- Скарбничка виготовлена з якісних, безпечних матеріалів;
- Має стильний дизайн;
- Буде корисна для всієї родини;
- Прищеплює дітям корисні навички.
Характеристики:
- Матеріал корпусу: пластик;
- Вікова група: від 3 років;
- Тип: дитяча скарбничка;
- Працює від 2 батарейок типу АА (у комплект не входять);
- Габарити: 12 х 9 х 10 см.
Комплектація:
- Дитяча скарбничка-сейф "Злодюжка монет"
- Інструкція
- Заводське упакування.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Тип | Скарбничка |
- Ціна: 299 ₴





