
Новинка
Квадроцикл дитячий на акумуляторі з музикою та світлом фар Bambi M 3607EL-2-3(24V) Чорно-червоний
11 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 3607EL-2-3(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадроцикл дитячий на акумуляторі з музикою та світлом фар Bambi M 3607EL-2-3(24V) Чорно-червоний
Дитячий квадроцикл на акумуляторі Bambi M 3607EL - це потужний та стильний квадроцикл, який здатний забезпечити дитині веселе та цікаве проведення часу, дана модель обладнана великими EVA колесами та амортизаторами, що гарантує комфортну їзду навіть по поганому покриттю.
Дитячий квадроцикл M 3607EL має зручне шкіряне сидіння зі спинкою, квадроциклом можна керувати вручну.
Дитячий квадроцикл Bambi M 3607EL розрахований на великі навантаження, корпус виконаний із міцного пластику, а рама з металу, у цієї моделі світяться фари, можна слухати музику.

Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал: пластик
- Матеріал сидіння: еко-шкіра
- Мотор: 4шт / 24V / RPM14000
- Батарея: 24V7AH
- Час на зарядку 8-12 годин
- Зарядка: 24V / 1000mA
- Навантаження за вагою: до 35 кг
- Старт: звук при старті, плавний старт у звичайному режимі
- Швидкість: до 3-8 км/год
- Рух уперед, назад: кнопка
- Світло: передні та задні фари, кнопка вкл/викл
- Звук: музика, BLUETOOTH
- Управління: пульт - 2,4G (STOP BUTTON)
- Сидіння: 1-місне
- Амортизатори: 1 заднє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Амортизатор, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Світлові ефекти, Регулятор гучності |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
- Ціна: 11 399 ₴



