
Новинка
Дитячий мотоцикл триколісний на акумуляторі з музикою та світловими ефектами Bambi M 4454EL-1 Білий
3 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4454EL-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мотоцикл триколісний на акумуляторі з музикою та світловими ефектами Bambi M 4454EL-1 Білий
Дитячий мотоцикл триколісний Bambi M 4454 , м'яке сидіння - є стильною, якісною і функціональною моделлю, виконаною в стилі справжнього спортивного мотоцикла, дана модель оснащена трьома колесами, що забезпечує високу стійкість і безпеку. дитини під час їзди.
Дитячий мотоцикл M 4454 має м'яке шкіряне сидіння, що забезпечує дитині максимально комфортну поїздку, корпус байка виконаний з міцного пластику, що гарантує надійність і довговічність.
Дитячий мотоцикл Bambi M 4454 порадує малюка чудовими світловими та звуковими ефектами, у нього красиво світяться фари, а біля бензобака розташована магнітола, що дозволяє дитині слухати в дорозі улюблену музику.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал: пластик
- Матеріал сидіння: шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 30 кг
- Тип: Електромобіль
- Тип кузова: Мотоцикл
- Мотор: 2шт / 6V / RPM18000
- Батарея: 6V5AH
- Зарядка: 6V/500mA
- Вік дитини: від 3 років
- Старт: тумблер, педаль, ручка газу
- Рух уперед, назад: тумблер
- Світло: Фари - передні,
- Звук: регулювання гучності, музика
- Кнопки на панелі: MP3, USB, індикатор батареї
- Кількість місць: 1
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 77 см
- Ширина: 49 см
- Висота: 55 см
- Вага: 6.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Передачі | 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 77 см |
| Ширина | 49 см |
| Висота | 55 см |
| Вага | 6.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 225 мм |
| Діаметр задніх коліс | 225 мм |
| Відстань від сидіння до педалей | 33 см |
| Ширина по дзеркалах | 49 см |
| Ширина по колесам | 49 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 3 599 ₴








