
Топ продаж
-10%
Дитячий електромотоцикл на акумуляторі BMW з додатковими колесами та Bluetooth Bambi M 3681AL-3 Червоний
6 549 ₴
5 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 3681AL-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромотоцикл на акумуляторі BMW з додатковими колесами та Bluetooth Bambi M 3681AL-3 Червоний
Дитячий електромотоцикл Bambi M 3681 - вражає своєю красою та реалістичністю, дизайн іграшки виконаний у стилі спортивного мотоцикла, що дозволить дитині відчути себе справжнім байкером, дана модель має надійну та безпечну конструкцію, крім основних коліс транспортний засіб комплектується бічними страховими колесами.
Дитячий мотоцикл M 3681 обладнаний ручкою газу, а також педаллю ножа, корпус байка зроблений з міцного пластику, такий мотоцикл зможе доставити вашій дитині масу позитивних емоцій і вражень.
Дитячий електромотоцикл Bambi M 3681 - оснащений музичним супроводом та світловими ефектами, що дуже сподобається дитині, дана модель має у своєму арсеналі акумулятор та два потужні мотори.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Два двигуни 2х18W
- Акумулятор 6V/4,5AH
- Індикатор заряду батареї
- М'яке шкіряне сидіння
- Зарядка 12V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт - поворот ключа, ручка газу
- Педаль - гальмо
- Рух вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні та задні фари
- Підсвічування корпусу
- Музика, сигнал, регулювання гучності
- Додаткові кнопки на панелі, mp3, SD слот, USB роз'єм
- Матеріал коліс: гума
- Розмір колеса/диска - 28см/12см
- Додаткові коліщатка страхування, 2 шт. - 8 см
- Корпус із міцного пластику
- Максимальна вантажопідйомність – до 60 кг
- Висота від підставки для ніг до сидіння – 30 см
- Висота від підлоги до сидіння – 46 см
- Висота до керма - 59 см
- Розміри: довжина - 106 см, ширина по дзеркалам / колесам / по керму - 49см / 46см / 44см, висота - 73 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 49 см |
| Висота | 73 см |
| Вага | 13 кг |
| Діаметр передніх коліс | 280 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 18 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | BMW |
- Ціна: 5 899 ₴







